Můj banner: Draynor Web Spřátelené weby : VK Soft RSHS Lumbridge Web Clanweb : RSKC

Květen 2011

Deníček - Mistr Yu - 28.5.2011

29. května 2011 v 6:33 | Mistr Yu |  Deníčky Mistra Yu
Dnes byl pro mě opradu špatný den. Sice jsem dal spoustu levelů (obrázky se zobrazí po kliknutí na celý článek), ale přišel jsem o 10m. Nejdřív mě týpci z našho clanu nalákali do cw, že budeme zabíjet, jenom neřekli že mě, a já umřel s celým svým riskem (asi 4 až 5 melounů), tak jsem v bance ještě měl poslední 4 miliony, řekl jsem si že to musím jít zdvojnásobit v duel aréně boxováním, ale prohrál jsem. Potom jsem ještě zkusil boj o whipa (1m) ale ten jsem prohrál taky. Ale co už, TOTO JE RUNESCAPE ! (moc jsem se díval na 300 bitva u thermopyl). Takže se plány trošku změnili, stále chci dělat hlavně Herblore a Dungeoneering, ale s vyděláváním to bude delší protože abych vydělával slayerem, potřebuju armour, ale ten nemám . Jinak levely dnes : 2 levely do Dungu (55,56), MIning (75), Construction (40), Herblore (77,78). No nic, klikněte na celý článek a podívejte se na obrázky
P.S.: Už jste někdy zažili osvícení v dungu ? Začnou tam růst i kytky a tak

Deníček - Mistr Yu - 27.5.2011

27. května 2011 v 21:15 | Mistr Yu |  Deníčky Mistra Yu
Tákže tady opět máme 2 levely. Nejdřív Strength 90, po které jsem dostal možnost nosit v "dunzích" promethium mauly. Šel jsem tedy zkusit dung, a padl promethium maul i nový level.


V nejbližší době chci dělat hlavně Herblore, ale na ten si musím nějak vydělat. Nejspíš Slayerem, Miningem či Fishingem, anebo se uchýlím k nenáviděnému Monster Huntingu anebo ještě horší varianta : PK.
Zatím se mějte Fanfárově (nebo jak to je...)

Nový Draynor

26. května 2011 v 19:51 | Drabek5
Jagex se rozhodl změnit design našeho oblíbeného Draynor Village a ze sympatické vesničky se stala temným místem a všude v okolí se to hemží malými lampičkami, které dodávají trochu optimismu do jinak pesimisticky temného městečka.
Myslím, že nový design Draynoru se velmi povedl a RSku už dlouhou dobu chybělo nějáké to tajemnější/strašidelnější městečko. Na mid/max detailech se mi velmi líbila hra stínů a grafika byla přímo famozní, zkrátka opravdu jde vidět, že herní designéři a grafici si dali skutečně velkou práci. Bohužel ty horší detaily už byly opravdu hrozné. Jsem totiž nucen hrát na těch minimálních a připadá mi, že tam chybí trochu ta temnota a všechno je strašně světlé a primitivní...Každopádně byl to nádherný pohled a rozhodně se design povedl a nováčci budou jásat, dokonce i ostřílenější hráči, kteří byli zvyklí na starý design.

Více v celý článek

Clanové fórum

21. května 2011 v 22:28 | Mistr Yu |  Clan

Všiml jsem si že spousta vás nemá ani páru o tom, že existuje něco jako clanové fórum, proto jsem vám udělal malé výukové video !


V

Deníček - Mistr Yu - 8.5.2011

9. května 2011 v 20:23 | Mistr Yu |  Deníčky Mistra Yu

Tak, už jsem pár dní nepsal protože taky moc nehraju, ale občas něco padne... Dal jsem kupříkladu Prayer 74, Agility 53 a různé jiné levely... Tady máte vyfocené ty zajimavé :
Jinak, jsem nyní vlastníkem saradomin swordu který jsem si koupil na Strength 90, dělám často Slayer a příležitostně Herblore..