Můj banner: Draynor Web Spřátelené weby : VK Soft RSHS Lumbridge Web Clanweb : RSKC

Srpen 2011

Clan wars: RSK vs. BK 18.9.

30. srpna 2011 v 11:21 | Mistr Yu |  Clan

Clan Wars

Bezpečná minihra

!!! AKCE I PRO FREE !!!

Bude se bojovat proti Blue Knights clanu.

Sraz : World 35 Clan Wars, 18:00 - 18:25
Kdy : 18.09.2011 18:30 (Neděle)
Svět : 35 (free)

Všichni povinně clan cloak !!!

Pravidla

1. Kolo
Všechny styly
Full out, CWa Arena
Snipers on
Attack on sight
Dung & Corr Off!

2. Kolo
Všechny styly
30min CWri, CWa Arena
Snipers on
Attack on sight
Dung & Corr Off!

Cetsa :
Membeři můžou použít games necklace a zvolit možnost Gammer's grotto.
Po Teleportu (nebo po pěší tůře) do Faladoru doběhněte na severo-východ ven z města a vlezte do Gammer's grotto.

Jakmile se objevíte v jeskyni vydejte se doprava, s tsm čekejte u portálů dokud akce nezačne.

RuneScape mělo vyjít na konzole, ale nevyjde

27. srpna 2011 v 12:26 | Drabby7
Britská vývojářská firma Jagex zveřejnila, že plánovala legendární zdarma hranou on-line hru na hrdiny v internetovém prohlížeči RuneScape na všechny herní přístroje. Mělo tak být umožněno crossplatformové hraní. Výrobci konzolí však odmítli s tím, že nejsou připraveni na to, nechat komunity svých hráčů hrát pohromadě.
Jagex naproti tomu uvedl, že nehodlá vyrobit několik verzí, aby tak vytvořil izolované subkomunity. "Nechceme dělit naši komunitu jen proto, abychom získali několik mlionů hráčů navíc," uvedl Mark Gerhard z Jagexu. "Mluvili jsme se zástupci Nintenda, Sony a Microsoftu a všichni odmítli možnost, že by hráči z jejich konzolí hráli on-line s ostatními."
Zpráva je překvapivá, protože právě Sony umožnila hrát crossplatformově Portal 2 aCounter-Strike: Global Offensive. Pravda je, že jen proti PC a Mac hráčům. Microsoft pro změnu umožňuje hrát on-line hru na hrdiny Final Fantasy XI crossplatformově proti majitelům PS2 a PC.

Zdroj:BonusWeb, Shacknews
Pro mě-majitele konzole je to velice špatná zpráva, protože si myslím, že by tím mohli získat zajímavou sumu hráčů...No co se dá dělat, třeba to ,,svatá herní trojice(Microsoft, Sony, Nintendo),,povolí.
Zdroj: shacknews

Deníček za prázdniny

24. srpna 2011 v 23:24 | Drabby7 |  Deníčky Drabka5
Takže, abych to zhrnul, tak nejvíce věcí za celého říjnového membera jsem udělal dneska a tak jsem se s vámi chtěl podělit o své zážizky.
Přibližně 13.8. jsem udělal Attack 75 a tím se mi zpřístupnily Godswordy
18.8.Jsem dodělal svůj dlouho plánovaný cíl a to Defence 70 díky tomu se m zpřístupnili Barrows itemy a já jako každý správný member musel vyzkoušet Guthan. Díky různým službičkám jsem si přišel na 10M a dalších 15M jsem dostal od svých 2 kamarádů k narozeninám(moc vám děkuju!!!)
Dnes jsem splnil questy Smoking kills(trošku přeceňovaný quest, ale za tu srandu to stálo.Každopádně spotřeba byla minimální-1 lok P Potu a 2 Rocktaily) u questu Fremennik isles už bylo o trošku těžší a to s tím rozdílem, že jsem spotřeboval tentokrát 1 P Pot a 3 rocktaily. Souboj s Ice Troll Kingem jsem hodně přecenil(dokonce jsem si koupil i Spirit Kalphite, kterého jsem nakonec nedostal ani do jeskyně :D )
Díky mému tréninku se mi Combat Level zvedl na 88(brzy rozj***** Bandose!)a také můj Total Level překročil hranici 1000(Nyní už je na úrovni 1048)
Ještě dneska jsem se na RS Wiki ze srandy koukl na Sgs a vidím zázrak! Sgs už stojí pouhých 24M!Rychle jsem rozprodal všechny věcí Barrows a Abbíkem počínaje :(. Ale výsledek mi stál za to!Sgs je opravdu velmi povedená zbraň.

Teďka nějáké menší cíle do konce roku: Dát alespoň 2 99ky-Cooking, Firemaking nebo Fletching
Flat 80
Vydělat na full Bandos
Zmlátit Lorda :D(v RS samozřejmě, i když v IRL by mu to taky neuškodilo)
Ranged na 75
Magic 85
Dát alespoň 10x Bandose v týmu

Deníček - Mistr Yu - 18.8.2011

19. srpna 2011 v 22:34 | Mistr Yu |  Deníčky Mistra Yu
Tak jsem trochu trénoval combat, a něco i padlo ;)Clan Citadel - 18.8.

4. srpna 2011 v 6:41 | Mistr Yu |  Clan

Citadela postavena !!

Prosím všechny členy clanu co jsou platícími hráči, aby se 18.8. ve 20:00, na světě 138 dostaviliy do clan camp na stavbu clan citadel.